Medlem av:



 

 

Deres bestilling kan gjøres via telefon 77 00 22 40, fax 77 00 22 50 eller e-post til ordre@servicenord.no

For bestilling i vår webshop, vennligst ta kontakt.

Navn Funksjon E-post Telefon
Stig Arne Dallager Salgssjef stig@servicenord.no 97 50 16 99
Rune Torbergsen Markedskonsulent rune@servicenord.no 91 54 44 46
Knut-Martin Johansen Salg offshore knut@servicenord.no 93 02 23 49
Sigurd Madsen Logistikk offshore sigurd.m@servicenord.no 97 55 49 27
Emma Holmqvist Regnskap  emma@servicenord.no 99 44 50 96
Eva T. Zakariassen Regnskap eva@servicenord.no 90 62 07 27
Stig Øistein Karlsen Innkjøpssjef stig.karlsen@servicenord.no 90 15 66 12
Erwin Nijland Lagersjef erwin@servicenord.no 97 48 24 58
Ed Groothedde Ass. lagersjef ed@servicenord.no 91 71 20 65
Trond Løberg Lager trond@servicenord.no 90 83 96 13
Lars-Eskil Johansen Transport lars.eskil@servicenord.no 99 04 07 46
Lars Roger Kulseng-Hansen Transport lars.roger@servicenord.no 90 92 34 56
Jørn Johansen Daglig leder jorn@servicenord.no 91 31 22 34
Ole Andreassen Økonomisjef ole@servicenord.no 91 57 12 20

 

Reklamasjoner skal sendes til reklamasjon@servicenord.no eller ved tilbakemeldingsskjema i menyen til venstre.